Podczas praktykowania jogi lub medytacji warto zadbać o odpowiednią atmosferę. Powinna ona sprzyjać wyciszeniu umysłu i zwiększeniu zasobów psychicznych. W uzyskaniu równowagi między duszą a ciałem może pomóc zapach wydzielany przez Yerba Santa, czyli święte zioło Północnoamerykańskich Indian. Roślina ta wywodzi się z rośliny ogórecznikowatych, a jej cechami charakterystycznymi są: zdrewniała łodyga, długie wąskie listki i jasnofioletowe kwiatostany w kształcie dzwonków. Po ususzeniu Yerba Santa służy jako kadzidło, które wydziela świeży, słodkawy i delikatnie balsamiczny zapach. Niektórzy porównują tę woń do mieszanki mięty, eukaliptusa i klasycznego kadzidła.

Kadzidła Yerba Santa

Yerba Santa (30-40 g) Yerba Santa (30-40 g)
Producent: Miś Yoga
Cena:

36,00 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość

Yerba Santa – jakie działanie ma święte ziele?

Yerba Santa działa podobnie jak biała szałwia. Przypisuje się jej działanie oczyszczające pomieszczenie z negatywnej energii, działanie ochronne oraz wspierające rozwój osobisty i emocjonalny. Roślina ta wykazuje również silne właściwości lecznicze. Działa antyseptycznie, przeciwzapalnie i ściągająco. W naszym sklepie internetowym możesz nabyć Yerba Santa w formie kadzidła, które doskonale nadaje się do okadzania pomieszczeń, przedmiotów osobistych oraz osób. Magiczną moc tego świętego ziela warto wykorzystać podczas wykonywania asan i medytacji.

Yerba Santa – jak jej używać?

Zaopatrz się w susz Yerba Santa. Wszystkie nasze produkty pochodzą od sprawdzonych dostawców, co daje Ci gwarancję najwyższej jakości. Aby okadzić wnętrze, chwyć święte ziele w dłoń pod kątem 45 stopni. Następnie ostrożnie podpal susz. Pamiętaj, że nie może on płonąć żywym ogniem, kadzidło powinno się delikatnie tlić. Po minucie zdmuchnij je, a pojawią się smużki pachnącego dymu. Nakieruj go na miejsca lub osoby, które chcesz oczyścić ze złej energii. Pamiętaj o wyraźnym wyrażeniu swojej intencji. Po zakończeniu rytuału odłóż kadzidło do kadzielnicy. Dym Yerba Santa przyniesie Ci spokój ducha i ukojenie. Powtarzaj rytuał zawsze wtedy, gdy czujesz, że jakaś nieprzyjazna energia narusza Twoje granice.

Zobacz też takie produkty jak:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl