Promocje
Zestaw mata PRO Blue Almonds + kostka + palo santo
Zestaw mata PRO Blue Almonds + kostka + palo santo
459,00 zł 413,00 zł
szt.
Palo Santo - kadzidełka ( 6 sztuk)
Palo Santo - kadzidełka ( 6 sztuk)
27,00 zł 21,00 zł
szt.
Palo Santo - Stożki  (20-30 g)
Palo Santo - Stożki (20-30 g)
34,00 zł 28,00 zł
szt.
BIAŁA SZAŁWIA Z SOSNĄ (30-40g)
BIAŁA SZAŁWIA Z SOSNĄ (30-40g)
36,00 zł 29,00 zł
szt.
BIAŁA SZAŁWIA Z TRAWĄ CYTRYNOWĄ (30-40g)
BIAŁA SZAŁWIA Z TRAWĄ CYTRYNOWĄ (30-40g)
36,00 zł 29,00 zł
szt.

Czym jest JOGA?

Zacznijmy od teorii...

Termin joga ma wiele znaczeń tak jak i pojmowanie jogi przez osoby praktykujące. Najważniejsze z nich wymienia się jednak trzy:

  1. PIERWSZYM jest ujarzmienie - rozumiane jako opanowanie własnego ciała i umysłu. Poprzez uświadomienie sobie istnienia pragnień i popędów oraz kontrolowaniu, aby nie stanowiły przeszkody w rozwoju, a wręcz przyczyniały się do jego pogłębienia.
  2. DRUGIE znaczenie to droga - joga jest zatem podjęciem pewnych działań, nałożeniem samodyscypliny w podążaniu do celu. Ujarzmienie nie jest bowiem jednorazowe, jest ciągłym procesem kroczenia określoną drogą.
  3. TRZECIM jest znaczenie - świadome wykonanie pozycji jogi pozwala poznać zarówno swoje ograniczenia, jak i mocne strony. Praktyka jogi prowadzi do poprawy pogłębienia zdolności koncentracji i wyciszenia rozbieganego umysłu.

Joga to droga zjednoczenia ciała, umysłu i ducha.


Z wielu rozmów z różnymi osobami, którymi kierowały zupełnie inne motywacje do rozpoczęcia swojej przygody z joga, wiem, ze joga to zdecydowanie więcej niż właściwości prozdrowotne i praktyka na macie. Bardzo często to już styl życia jak i droga, która poprzez pozbycie się negatywnych myśli i wyciszenie prowadzi do wewnętrznego spokoju w tym zabieganym świecie. To poczucie radości i wolności a także dążenie do równowagi, która przekłada się na nasze relacje z innymi. A spotkanie na macie to moim zdaniem najpiękniejszy czas z bycia tu i teraz z najważniejszą osoba na świecie - sobą samym.

 

Czym jest JOGA?

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl